Hakkımızda

Kedileri seviyoruz ve gelişmeleri için doğru çevreye ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. İşte bu nedenle, 30 yılı aşkın süredir süper topaklanan kedi kumunu kusursuz hale getirmeye çalışıyoruz.

Rakipsiz topaklanma gücünün sırrı, yüksek kaliteli premium kil olup aktif karbon teknolojimiz maksimum koku kontrolü sağlıyor.

Her zaman önceliğimiz kedilerdir; Ever Clean Kedi Kumu evinizde uzun süren ferahlık hissettireceği için onu çok seveceğinizi düşünüyoruz.

Hikayemiz

1987

Hikayemiz...

1987 yılında kedi kumu çok basitti ve sadece topaklanmayan şekli mevcuttu. Ever Clean, Amerika'da ilk topaklanan kedi kumunu üreterek kedi kumu pazarını kökten değiştirdi.

2006

Hikayemiz...

2006 yılında, Ever Clean eşsiz ve patentli koku giderme teknolojisi Carbon Plus'ı sundu.

2015

Hikayemiz...

Ever Clean, 2015 yılında maksimum koku kontrolü ve rakipsiz topaklanma sağlamak için geliştirilmiş formüllerle yeniden sunuldu. Bu eşsiz teknoloji, Ever Clean'i mevcut en iyi kedi kumu haline getirdi.

2019

Hikayemiz...

Son 30 yılda Ever Clean, Hızlı-Etkili Koku Kontrolü ve Tam Kaplama konusuna odaklanarak kedi kumu geliştirmeyi sürdürdü.

Değerlerimiz

Eviniz, kedinizin yaşam alanıdır ve her kedinin sağlıklı yaşayabileceği bir ortamı hak ettiğine inanıyoruz.

Bu yüzden en yüksek standartlara göre yaşıyoruz, sürekli gelişim için çaba harcıyoruz ve her gün kediler hakkında daha fazla şey öğreniyoruz. Kedilerin davranışını, psikolojisini ve bakımını daha iyi anlamak istiyoruz.

Değerlerimizi paylaşıyorsanız, her kedinin sağlık ve huzurla gelişme fırsatı bulabileceği bir dünya yaratmak için birlikte çalışmayı umuyoruz.

İLETİŞİM

Ürünlerimiz hakkında sorularınız mı var? Bize şu adresten e-posta gönderebilirsiniz: bilgi@kuzeypet.com