Kedi Bakımı

Tümü

ARAMA SONUÇLARINIZI DARALTIN

Mutlu ve sağlıklı bir kedi için en iyi 5 ipucumuz

Bir kedi için hayatın nasıl olduğunu hiç merak ettiniz mi? Dünyayı biz insanlardan daha farklı bir şekilde deneyimliyorlar ama ortak yönlerimiz de var.

Kedilerin gizli dili

Kedileri anlamak zor olabilir. Bir bakarsınız sizi severken bir anda kendi dünyalarına dalabilirler. Gizli bir dilleri varmış gibi!

Kum hakkında bilgiler

Çok çeşitli kedi kumu tipi mevcut olup, ister ilk kediniz ister beşinci kediniz için olsun, seçim yapmak biraz göz korkutucu olabilir. Öyleyse, ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilerin tek bir kullanışlı yerde toplanması işinize yaramaz mıydı? Evet mi? Aynı fikirde olmanıza sevindik! İşte geliyor...

Kedilerle ilgili bilginizi test edin!

Kediler büyüleyicidir. Bu bir gerçek! Bilgilerinizi test etmek ve kedilerle ilgili gerçeklere bakarak kimin en iyi kediye sahip olduğunu bulmak istiyoruz. Okumaya devam edin ve bildiğiniz her gerçek için kendinizle gurur duyun.

Kum kabınızı sevin

Ever Clean olarak amacımız, en iyi kedi kumunu yapmaktır. Yıllar boyunca, kumu kullanan kediler hakkında bazı bilgiler edindik...

Kedim neden kum kabını kullanmayı bıraktı?

One day, they are happily digging in the litter tray. The next, they’re nowhere to be seen and there’s a bad smell behind the sofa. It’s time to work out what’s wrong.